“Makine parkurumuzu genişletiyor, üretim hacmimizi arttırıyoruz”

Dinamik Hidrolik, hidrolik silindir imalatı konusunda sektörün önde gelen firması olarak makine parkurunu genişletiyor ve üretim hacmini arttırıyor.

“Makine parkurumuzu genişletiyor, üretim hacmimizi arttırıyoruz”

Dinamik Hidrolikte üretimi hedeflenen silindir sayısı aylık 2000 adettir. Makine imalatçı firmalar ve Demir Çelik sektörüne hizmet veren Dinamik Hidrolik 2024 yılında Gebze ‘deki Hidrolik Plazasına adım atacağını duyurmuştu. Böylelikle ciddi bir şekilde ürünlerini son tüketici ile buluşturup, hidrolik anlamında talep edilen tüm ürünleri bir çatı altına toplayacak. Üretimin önemini ve gücünü şirket politikası için esas edinen Dinamik Hidrolik‘in endüstriyel hidrolik silindir üretim kapasitesi aylık 1000 adettir. Büyümekte olan firma, yurt dışına ithalat yapabilecek kapasitededir. Sektöre yardımcı olmak adına hiçbir firmanın üretiminin durmasını istemediğini dile getiren Dinamik Hidrolik hızlı ve kaliteli ürün sunmaya özen gösterir. Acil ihtiyaçlar doğrultusunda birkaç gün içinde hidrolik silindir ve hidrolik güç ünitesi yapabiliyor ve son kullanıcıya ulaşmadan önce doğabilecek tüm problemlerini gözden geçiriyor.

“Sektöre sunduğumuz yeni ürünlerimizle Türk sanayisine değer katıyoruz” 

AR-GE projeleriyle yakın zamanda Türkiye ekonomisine katkıda bulunacağı yeni ürünleri piyasaya sunmaya hazırlanan Dinamik, uzman kadrosuyla emin adımlarla yola devam ediyor. Ürettiği tüm ürünlerin test aşamalarını kayıt altında tutup, doğabilecek tüm sorunlara çözüm üreterek son kullanıcı için oldukça verimli çalışma ortamı oluşturmakta. 

Makine parkurunu büyütmekteki en büyük amaç, endüstride kullanılan büyük çaplı hidrolik silindirlerin imalatını yapmayı amaçlamaktadır. Büyük Hidrolik Silindir imalatında çap 600 mm’den 1.500 mm arası ve strok boyu 25.000 mm’ye kadar olan silindir imalini gerçekleştirecek makine parkuruna ulaşım sağlanacaktır. Hali hazırda bu boyutların altındaki silindirleri üretim kapasitesi mevcuttur. 

Hidrolik güç ünitesi konusunda kendine güvenen ve proje bazlı işlerin yapımı sürdürülen Dinamik Hidrolik’ te 25 Litreden 3 Tona kadar güç ünitesi imalatı mevcuttur. İhtiyaç durumuna göre projesi AR-GE ekiplerimizce çizilen, gerekli durumlarda yerinde kurulumu gerçekleştiren ekipleri mevcuttur.  Dinamik Hidrolik; teknolojik yeniliklere bağlı kalmaya ve taleplere teknoloji ve konfor anlayışıyla daha gelişmiş ürünler sunmaya devam edecek. Ayrıca dış piyasayı iyi tanıyan ve sektörün iç pazar analizlerini iyi yapan Dinamik Hidrolik değişkenlerin farkında olup hacmini her geçen gün bir üst noktaya taşıyor. 

Türkiye’nin en büyük demir çelik fabrikalarına hizmet veren Dinamik Hidrolik, hızlı ve güvenilir olmayı başarısının nedeni olarak görüyor.