POSCO ASSAN’DA KIDEM ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan, 5 ve 10. yılını dolduran çalışanları için Abant Gölü Milli Parkı’nda kıdem ödülleri töreni gerçekleştirdi.

POSCO ASSAN’DA KIDEM ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan, 5 ve 10. yılını dolduran çalışanları için Abant Gölü Milli Parkı’nda kıdem ödülleri töreni gerçekleştirdi. Milli parkta yapılan doğa yürüyüşü sonrasında kıdem ödülü almaya hak kazanan çalışanlara plaket ve ödülleri Posco Assan CEO’su Don Ho Bahn ve CAO’su Ufuk Özdemir tarafından takdim edildi.

2011 yılında faaliyete başlayan Posco Assan’da 5 ve 10. yılını dolduran çalışanlar için Bolu Abant’ta kıdem ödülleri töreni düzenlendi. Doğa yürüyüşü ile başlayan etkinliğe şirketin üst yönetimi ve tüm çalışanları katıldı. Törende, 5 ve 10. yılını dolduran 32 Posco Assan çalışanına CEO Don Ho Bahn ve CAO Ufuk Özdemir tarafından plaketleri ile kıdem yılına bağlı olarak hediyeleri takdim edildi.

Posco Assan CEO’su Don Ho Bahn: “Uzun yıllar mutlu ve güvenli bir şekilde çalışmayı istiyoruz”

Posco Assan üst yönetiminin ve çalışanlarının katıldığı törende her bir çalışanın çok önemli emekleri olduğunu belirten Posco Assan CEO’su Don Ho Bahn, ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan olarak tüm hızımızla üretmeye, büyümeye, Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bu başarıyı da çalışma arkadaşlarımız sayesinde elde ediyoruz. Posco Assan ailesinin birer parçası olan değerli çalışma arkadaşlarıma bu vesile ile ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Posco Assan çatısı altında uzun yıllar mutlu ve güvenli bir şekilde çalışmayı temenni ediyoruz.”

Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir: “Nice başarılarda beraber olmayı ümit ediyoruz”

Kıdem ödülü alan tüm çalışanları tebrik eden Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir; “Bu özel günde, yıllardır bizlerle birlikte olan tam 32 çalışma arkadaşımıza plaketlerini takdim ettik. Kurulduğumuz günden beri ülke ekonomisine katkı sunmaya devam ediyoruz. Bu katkıda tüm çalışanlarımızın büyük emekleri var. Tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor ve nice başarılarda beraber olmayı ümit ediyoruz” dedi.