METALEXPO, MAKTEK Avrasya ve ANKİROS Fuarları sanayiye can suyu olacak

METALEXPO, MAKTEK Avrasya ve ANKİROS Fuarları sanayiye can suyu olacak

METALEXPO, MAKTEK Avrasya ve ANKİROS Fuarları sanayiye can suyu olacak

METALEXPO FUARI

Demir, Çelik, Metal ürünleri & Üretim Teknolojileri Fuarı olan METALEXPO Fuarı 28 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar merkezinde gerçekleştirilecek. Tüm çelik sektörünü bir araya getirecek olan fuar, yurtdışından da önemli sektör temsilcileriyle çelik sektörünü buluşturacak. Bizler de METAL MEDYA YAYIN GRUBU – Demir Çelik Store Dergisi olarak standımızla fuarda yer alacağız. Stand No: FG – 10A

 

MAKTEK AVRASYA FUARI

7. Uluslararası Takım Tezgahları, Metal – Sac İşleme Makinaları, Tutucular, Kesici Takımlar, Kalite Kontrol – Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı olan MAKTEK AVRASYA Fuarı 26 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında makine sektörünü bir araya getirmeye hazırlanıyor. Sektör temsilcilerinin buluşma noktası olan MAKTEK Fuarı’na bizler de METAL MEDYA YAYIN GRUBU – Makine Store Dergisi, Kalıp Store Dergisi, Hidrolik Pnömatik Dünyası Dergisi ve Demir Çelik Store Dergilerimizle yer alacağız.

Salon No: 13 Stand: 1338

 

ANKIROS ve TURKCAST FUARI

Metalurji dünyasının liderleri 15. ANKIROS ve 9. TURKCAST Fuarlarında bir araya gelecek. Uluslararası endüstri fuarı olan ANKIROS Fuarı’na pek çok ülkeden ziyaretçi ve katılımcı gelmesi planlanıyor. Sektörün nabzını tutacak olan fuara bizler de METAL MEDYA YAYIN GRUBU olarak tüm dergilerimizle katılım sağlayacağız.

Stand No: H5-E160