HPKON 2022 Kongre ve Fuar Başladı

9. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Fuarı, HPKON 2022, bugün Tepe kule Kongre ve Sergi Merkezi'nde başladı.

HPKON 2022 Kongre ve Fuar Başladı

9. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Fuarı, HPKON 2022, bugün Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde başladı.
Metal Medya Yayın Grubunun temsilcisi Süleyman Aslan HPKON 2022 Kongre ve Fuar açılışını yapan Sanayi Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede’ye Hirolik Pnömatik Dünyası dergisini taktim etti.

4 Gün boyunca sektöre dair en son teknolojik gelişmeler ve ürünler, HPKON 2022'de konuşulacak ve sergilenecek! #Sektör profesyonelleri HPKON 2022'de geliştirilen en son teknolojik ürünleri görme ve ticari işbirlikleri kurma fırsatı bulacaklar!

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ve MMO İZMİR şubenin ev sahipliği yaptığı kongre açılışı Sanayi ve Teknoloji Bakan Yrd Sn. Hasan Büyükdede, DEIK - Foreign Economic Relations Board Yönetim Kurulu üyesi Sn. Steven Young, sektör ve firma temsilcileri ile Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. Genel Müdür Yardımıcısı Sn. Belkıs Ertaşkın Ferron katılımıyla yapıldı.
40 ‘tan fazla seçkin firmanın yer aldığı kongre ve fuarda Metal Medya da stantı ile yer alıyor.#Kongre Programını İncelemek için / Review Congress Program:
https://lnkd.in/d3qTPHzq

Ücretsiz Online Kayıt / Free Online Registration: https://lnkd.in/dCyrsrz5

9th National #Hydraulic #Pneumatics #Congress and Fair, HPKON 2022, opens its doors today Tepekule Congress and Exhibition Center!

For 4 days, the latest technological developments and products in the #sector will be discussed and exhibited at HPKON 2022! #Industry professionals will have the opportunity to see the latest technological products developed at #HPKON2022 and to establish #business collaborations!

#hpkon #hpkon2022 #hidrolik #hydrolics #pneumatics #pnömatik #izmir Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi
TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI